Cennik - I-Kajaki
369
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-369,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Koszt wynajmu kajaka:                                                          

 

Cena za kajak – 70 zł.

 

Koszt dowozu i odbioru kajaków niezależnie od ilości kajaków na trasach :

 

Milicz  –  Sułów – 120 zł.
Milicz  – Ruda Sułowska – 140 zł.
Sułów -Ruda Sułowska – 90 zł.

 

Zadzwoń już dziś 601790771 !!!

Oferta naszej wypożyczalni kajaków Milicz obejmuje ich wynajem, a także transport na miejsce rozpoczęcia spływu. Są to dwie osobne usługi, za którego pobieramy oddzielne opłaty. Jeżeli interesuje Państwa jedynie wynajem kajaków Milicz, bez opcji dostawy, istnieje możliwość samodzielnego ich transportu. Pragniemy zaznaczyć, iż cena dostawy obejmuje również odbiór i jest niezależna od liczby wynajętych kajaków. Stawka różni się natomiast w zależności od tego, z której trasy Państwo korzystają. Najniższa kwota naliczana jest za podstawienie kajaków na spływy kajakowe Milicz – Sułów oraz Milicz – Ruda Sułowska. Wraz z odbiorem ceny to odpowiednio 90 oraz 140 złotych. Najwyższa stawka obowiązuje w przypadku spływów kajakowych Doliną Baryczy na trasach Milicz – Żmigród i Wróbliniec – Sławoszowice.

Ceny za wynajem kajaków Milicz. W dni robocze i weekendy cena jednego kajaka to 70 zł. Zapewniamy, że spływy kajakowe Dolina Baryczy gwarantują doświadczenia warte swojej ceny. Nasi goście rzadko poprzestają na jednej wizycie, gdyż urok Baryczy wraz z otaczającą ją florą i fauną nie daje o sobie zapomnieć.

 

Kajaki Barycz – atrakcja dla grup zorganizowanych

 

Pragniemy poinformować, iż chętnie obsługujemy również grupy zorganizowane. Spływy kajakowe Milicz to atrakcja będąca często jednym z etapów wieczorów kawalerskich, a także firmowych wyjazdów integracyjnych. Jeżeli planują Państwo organizację tego typu wydarzenia, zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. Nasza wypożyczalnia kajaków w Miliczu dysponuje ograniczoną liczbą kajaków, dlatego też w przypadku licznej grupy musimy dokonać ich wcześniejszej rezerwacji. Warto mieć na uwadze, że kajaki Barycz to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Wynajmując kajaki, mogą Państwo również zarezerwować czas na pełną emocji rozrywkę na strzelnicy. Opcję tę polecamy głównie grupom zorganizowanym, lecz jest dostępna także dla Klientów indywidualnych.