O nas - I-Kajaki
121
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-121,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

O nas

I-KAJAKI

Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą przygodę w Parku Krajobrazowym Doliny Baryczy zwanym również Kraina Możliwości. W podróż zabierze Was rzeka Barycz, która zachwyci swym pięknem, dzikością jak również spokojem . Do Państwa dyspozycji są trasy od Odolanowa do Żmigrodu w zależności od upodobań . Najczęściej uczęszczana trasą jest Milicz – Sułów – Ruda Sułowska, którą serdecznie polecamy . Spływy kajakowe organizujemy od kwietnia do października.

 

Oferujemy Państwu do dyspozycji 12 kajaków dwuosobowych Luna. Luna zapewnia stabilność i dobre trzymanie kierunku. Łatwy w prowadzeniu nawet przez niedoświadczonych kajakarzy. Wygodny, otwarty kokpit, ergonomiczne siedzenia. Przeznaczony do krótkich wycieczek rodzinnych na rzekach, jeziorach i morzu.

 

W pięknym słońcu rzeka odsłoni przed Wami swoje geste zarośla, na spotkanie wypłynie stado kormoranów, czapli a skąpane w Baryczy drzewa udekorują malownicza krainę. Spływy kajakowe to nasza pasja, która dzielimy się z naszymi klientami. Zajmujemy się organizacja spływów kajakowych najpiękniejszymi rejonami Doliny Baryczy. Głównym walorem tego miejsca jest przyroda. Stawy milickie stanowią jeden z najcenniejszych obszarów pod względem ornitologicznym w środkowej Europie, największym ośrodkiem hodowli karpia w Europie. Jak również największym w Polsce rezerwatem przyrody. Z nami przeżyjesz niezapomniana przygodę!